Hejbni kostí v době postní!

Ve zdravém těle zdravý duch, není-liž pravda? Tak se nechte vyzvat Ymkou Praha a dbejte o sebe po tělesné stránce až do Velikonoc a ještě déle!

 

YMCA je známa tím, že klade důraz nejen na duši, ducha a svět, ale také na tělo! Nezapomínejte rozvíjet sebe sama po všech rovinách a ani jednu neochuzovat. A jelikož máme pocit, že tělo může v tuto dobu trochu strádat, vyzýváme vás na dobu půstu, abyste se přidali k soutěži, ve které vyhrává každý zúčastněný!

Pusťte se do zaznamenávání se své pohybové aktivity od 17. února (Popeleční středy) až do Velikonoční neděle 4. dubna 2021 a když se nám na konci pochlubíte, co jste pro své tělo udělali, odměna a DOBRÝ POCIT vás nemine. To je garantovaný!

Pohybu se meze nekladou, ani jeho množství. Každý nechť posoudí, co unese a směle do toho. Do čehokoli! Dokonce legraci a originálně pojatým aktivitám bude přisouzeno minimálně čestné uznání, ne-li něco víc.

Body navíc získají
- originální a vtipné nápady jako např. vyjít po kolenou na Zelenou Horu, vyvenčit sousedovic psa, sjet Sněžku na bobech nebo se projít lesem a sbírat přitom odpadky
- bezpečné zapojení svých rodinných členů a přátel do pravidelného i jednorázového pohybu, tj. víc lidí víc bodů

Záleží pouze na vaší odhodlanosti, vytrvalosti a nápaditosti!

 

O záznam vašich zážitků s pohybem spojených se podělte na e-mail: volnycas@praha.ymca.cz.

A pochlubit se určitě můžete i v průběhu, budeme moc rádi, když uvidíme, že na výzvě pilně makáte.

 

Na konci se vám připomeneme, tak se nebojte, že byste zapomněli!

Tak zdar a sílu!

""
Volný čas