Zástupkyně vedoucí Petra Paclíková ymca Pá, 06/01/2018 - 12:52
Vedoucí centra Lucie Pernicová admin So, 12/16/2017 - 15:27

Rodinné centrum YMCA

Rodinné centrum nabízí rodinám s dětmi přátelský, bezpečný a inspirativní prostor. V našem programu naleznete několikrát týdně otevřenou hernu, v úterý multikulturní, kde se mluví hlavně anglicky, cvičení a jazykové kurzy pro dospělé (např. kurz Hýbeme se s notičkou, angličtinu a francouzštinu), výtvarné a keramické kurzy (úterní odpoledne) i kurz hry na zobcovou flétnu, čtyřikrát týdně Školičku Sovičku pro děti od 2,5 roku a také španělskou školičku.

Mateřské centrum Klubíčko admin So, 12/16/2017 - 14:30

Mateřské centrum Klubíčko je otevřené pro každého - děti, rodiče, prarodiče, přátele.

Mateřské centrum Klubíčko působí na sídlišti Černý Most s několika přestávkami od r.1994. 
MC Klubíčko je členem Sítě Mateřských center. Klubíčko je otevřeným klubem pro rodiče a děti, činnost je zaměřena především na maminky s dětmi do 6 let.

Mateřské centrum Klubíčko nabízí rodičům pobyt s dětmi v otevřené herně, účast na kurzech, cvičeních pro dospělé, besedách nebo kroužcích pro děti či celou rodinu.
Klubíčko pořádá též jednorázové akce.

Mateřské centrum Domeček

Mateřské centrum Domeček je otevřené pro každého - děti, rodiče, prarodiče, přátele.

MC Domeček existuje na Jižním Městě v Praze již několik let a patří mezi zavedené a známé aktivity na tomto sídlišti. Jsme otevřeným klubem pro rodiče a děti, naše činnost je zaměřena především na maminky s dětmi do 6 let.

Mateřské centrum Domeček nabízí rodičům pobyt s dětmi v otevřené herně, účast na kurzech, besedách pro dospělé nebo kroužcích pro děti či celou rodinu. Maminky z Domečku pořádají též jednorázové akce.