Drakiáda 2020 SOUTĚŽ ONLINE

Běžte na vzduch, užijte si soukromé pouštění draků a přihlaste se do soutěže!

 

Odborná dračí porota poté vybere nejlepší drako-letecké záběry a odměny poté v polovině listopadu odešleme na adresy výherců šťastlivců.

Odměnou nechť je ymkařská čepice pro teplé uši, krásný dračí diplom z ymkařské dílny a samozřejmě velkolepé vystavení dračího počinu na našich sociálních sítích!

Čepice račte vidět zde

 

Jaké to mohlo být?

Každoroční akce pořádaná Ymkou Praha na Jižním městě blízko Centrálního parku. Moc vás zveme 17. října 2020 na létací soutěže draků i soutěže hodnotící kreativitu, s jakou byl drak vytvořen. Na místě bude, dovolí-li to situace nám všem známá, připraveno občerstvení za symbolický příspěvek. Ohniště na opékání buřtů, taky napichováky a všechno potřebné bude za každé situace na místě pro návštěvníky připraveno.

Mimo jídlo a draky se lze těšit také na skvělý bubenický workshop, lezeckou stěnu v klasickém podání a mnoho dalších aktivit, jimiž se děti zabaví celé odpoledne: lukostřelba, výtvarný koutek, megabubliny a další.

Akce se koná od 14.00 do 17.00 v blízkosti metra Opatov na pláni před bývalým hotelem Opatov.

Děkujeme za finanční podporu především Magistrátu hlavního města Prahy a Městské části Praze 11. Také vlastníkům pozemků za laskavé povolení konání akce.

Volný čas