Ten Sing Praha

ts

Ten Sing Praha je volnočasové, hudebně – sociální amatérské uskupení mladých lidí od 13 do 19 let. Mladí lidé se zde mohou realizovat v oblastech hudby, divadla, tance a zpěvu. Umožňujeme jim kreativně trávit volný čas.

Aktivita je založena na principu „mladí pro mladé“ – což znamená, že se z mladých členů postupným osvojováním zkušeností a přebíráním zodpovědnosti stávají dobrovolní vedoucí. TenSing Praha částečně plní funkci nízkoprahové aktivity tím, že je otevřen každému, kdo hledá možnost smysluplného využití volného času.

Aktivita probíhá každý čtvrtek od 17 do 19 hodin. Součástí našich setkávání je hudební, sociální i duchovní činnost, kterou realizujeme v podobě rozezpívání, sborového nácviku písní, hraní na nástroje a zamyšlení. Kromě toho si členové aktivity mohou vybrat workshop, neboli dílnu (drama, tanec, kapela), v níž mají možnost objevit své skryté talenty. Tyto workshopy se uskutečňují mimo pravidelné TenSingové zkoušky. Výsledky naší práce prezentujeme několikrát ročně na veřejných i školních koncertech.

 

Zkušebna: Klub při kostele Panny Marie Sněžné, Jungmannovo náměstí 18, 110 00 Praha 1
Čas pravidelných zkoušek: každý čtvrtek od 17.00 do 19.00
Cena: 230,- za rok

Kontakt:
praha@tensing.cz
http://www.tensing.cz

 
Po Út St Čt So Ne

Aktuality YMCA

Nejsou žádné aktuality