Ten Sing Tyjátr

tyjatr

Ten Sing TYJÁTR je hudebně-divadelní volnočasová aktivita určená především pro mladé lidi ve věku od 10 do 18 let.

Ten Sing TYJÁTR je zpívání náctiletých (samotné slovo Ten Sing pochází z anglického teenager's singing). Je tomuzikál, zpěv, tanec, divadlo, hra na hudební nástroj, režie, choreografie, scénografie, práce s audio-technikou, a spousta dalších kreativních činností... a také dobrá parta kamarádů.

Cíle Tensingu TYJÁTR:

vychovávat a vést mladé lidi k aktivnímu a zodpovědnému životu
podporovat samotné nadšení pro kreativní činnost a postupné zdokonalování
v TenSingu je důležité stavět proces před produkt (aktivita je otevřená všem zájemcům bez rozdílu nadání pro danou činnost)
Co děláme? Scházíme se pravidelně jednou týdně a děláme co nás baví - tedy zpíváme, tančíme, připravujeme drama, hrajeme v kapele, zamýšlíme se nad zajímavými tématy, ale také spolu prostě popovídáme, či občas zahrajeme nějaké veselé hry nebo si zasportujeme. Snažíme se být co nejlepší a postupně se zlepšovat a učit se nové věci. Stále však zůstáváme na rovině amaterů - ovšem velmi nadšených amaterů. Také jezdíme na společné víkendové akce, výlety, účastníme se tensingového Festivalu, koncertů Gospel Night, v létě jezdíme na tensingový tábor (TSCZ) a také pořádáme vlastní koncerty a vystoupení. Spolupracujeme s tensingáři po celé naší republice i s tensingáři ze zahraničí (Slovensko, Norsko, Německo, Anglie, Lotyšsko, Ukrajina i jinde).

Zkušebna: prostory sboru ČCE (Českobratrská církev Evangelická), Čajkovského 10, Praha 3, 130 00 Praha 1
Čas pravidelných zkoušek: každé pondělí od 17.30 do 19.30
Cena: 500,- za rok

Kontakt:
tensing.tyjatr@seznam.cz
www.tyjatr.tensing.cz http://www.tensing.cz

 
Po Út St Čt So Ne

Aktuality YMCA

Nejsou žádné aktuality