Zapojte se

YMCA je otevřena všem bez rozdílu věku, pohlaví, politického či náboženského vyznání, sexuální orientace nebo rasové příslušnosti. 

 

Zúčastněte se některého z programů

Jste-li z Prahy či okolí, je to jednoduché. Pomocí kontaktů a jednotlivých aktivit zde na webu se spojte s osobou zajišťující sekci YMCA Praha, která vás zajímá. Také je možné sledovat nadcházející události na webu či na našem Facebooku a jednoduše se přijít podívat na nějakou z námi organizovaných akcí a tam se s námi seznámit.
Pokud nejste pražští, určitě vás rádi přivítají v jakékoli jiné Ymce po celé ČR. Najděte si nejbližší pobočku a aktivitu či událost, která vás naláká.

Jednotlivé sekce a jejich pobočky zde.

 

Dobrovolnictví

Zjistěte, jak může být vaše fyzická i mentální kapacita využita pro dobro vašeho okolí. Zapadněte do jednoho ze skvělých kolektivů dobrovolníků spolu s pracovníky YMCA Praha. Najdete u nás jak krátkodobé, tak dlouhodobé formy dobrovolnictví. Zajistíme praxe a stáže v organizaci akreditované ministerstvem.

K dobrovolnictví více zde.

 

Staňte se členem

YMCA je na členství od základů postavena a má dva druhy individuálního členství:

Běžným členem YMCA se může stát kdokoli, kdo se ztotožňuje s hodnotami a posláním YMCA. Běžným členem se stávají účastníci některých programů nebo celoročně fungujících aktivit.

Činným členem se může stát ten běžný člen YMCA, který složí slib činného člena, kterým vyznává svou křesťanskou víru. 

Více k členství.

 

Sponzorujte nás

Je Vám naše činnost sympatická a zdá se vám smysluplná? Nemáte čas se jí aktivně věnovat, ale máte možnost nás finančně, či materiálně podpořit? Budeme vděční za jakýkoli finanční i materiální dar!

Podívejte se na možnost podpory YMCA Praha zde.

Pokud chcete přispět na činnost YMCA v ČR obecně, můžete využít její základní účet.